ЩОТИЖНЕВА НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

Дата: 29.10.2020 13:03

29 жовтня 2020 року, сільський голова МАРИНА ВІРКО  провела щотижневу апаратну нараду з начальниками відділів та спеціалістами виконавчого апарату Плисківської сільської ради. На нараді було підведено підсумки роботи за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.
Були озвучені актуальні питання життя громади, обговорено підготовку матеріалів на засідання Виконавчого комітету, комісії, яка діє при сільській раді, оформлення проєктів рішень виконавчого комітету, обговорювалося питання роботи з сайтом. Виготовлення інформаційного бюлетня в громаді, щоб кожен житель своєчасно отримував інформацію про розвиток та благоустрій Плисківської ОТГ. МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА надала відповідні доручення начальникам відділів виконавчого апарату сільської ради, згідно з розподілом повноважень.