A A A K K K
для людей із порушенням зору
Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

Сільський голова МАРИНА ВІРКО із посадовими особами Плисківської сільської ради поклали квіти до пам`ятників Загиблим воїнам в селах Плисківської ОТГ

Дата: 28.10.2020 17:58
Кількість переглядів: 253

Сьогодні, 28 жовтня 2020 року, сільськиий голова МАРИНА ВІРКО разом із посадовими особами Плисківської сільської ради поклали квіти до пам`ятника Загиблим воїнам в селах Плисківської ОТГ, з нагоди 76-ї річниці визволення України від нацистських окупантів у Другій світовій війні. День визволення України в нашії країні відзначають щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини за межі України. Свято встановлено відповідно до Указу президента України від 20 жовтня 2009 року. Битва за визволення України тривала 680 діб. Вона входить в ряд найбільш вирішальних операцій у німецько-радянській війні і стала найважливішим етапом на шляху до перемоги над нацизмом. У ході визволення України – протягом січня 1943 – жовтня 1944 років на території України радянськими військами проведено 15 наступальних операцій, із них 11 стратегічних і 4 фронтові.

На окупованій території краіїни загинуло 5,5 млн. осіб, у тому числі майже 4 млн. мирних жителів, до Німеччини було вивезено приблизно 2,2 млн. остарбайтерів.

На території України цілком чи частково було зруйновано понад 700 міст і 28 тисяч сіл, близько 10 мільйонів людей залишились без даху над головою, знищено понад 16 тисяч промислових підприємств.

В ході війни бойовими нагородами було відзначено близько 2,5 млн. воїнів-українців.

Гула, стогнала і ревла земля,

Сивіли в горі мати і кохана.

В огні була Вкраїнонька моя —

Була війна жорстока і кривава.

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора