РОБОЧА НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

Дата: 05.10.2020 12:06

5 жовтня сільський голова МАРИНА ВІРКО провела нараду із керівниками структурних підрозділів Плисківської сільської ради. Заслухавши звіти керівників структурних підрозділів про пророблену роботу за минулий тиждень, окреслити завдання на тиждень, що розпочався.
На нараді розглядалися питання реалізації проєктів на територіях старостинських округів громади, наведення порядку в населених пунктах громади та грейдерування доріг. Благоустрій території амбулаторії в селі Велика Загорівка, дитячого майданчика в селі Махнівка.
Марина Олександрівна доручила керівникам структурних підрозділів Плисківської сільської ради здійснювати постійний контроль за об’єктами та контролювати своєчасне виконання завдань, що знаходяться під їхнім керівництвом. Обговорено та вирішено важливі, нагальні питань, що стосуються життєдіяльності громади.