Привітання працівників відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради
Дата: 03.10.2020 09:59
Кількість переглядів: 206
Привітали працівників відділу освіти, молоді та спорту Плисківськоі сільськоі ради Вернигор Ірину та Горобець Аллу із Днем працівників освіти!!!
У день професіи?ного освітянського свята сільський голова МАРИНА ВІРКО висловила сердечну вдячність за високе служіння обраніи? справі, невтомнии? творчии? пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, великии? талант і святе покликання, за любов до дітеи? і рідного краю. Побажала миру та злагоди, щасливоі? долі, міцного здоров’я, натхнення, успіху и? сил для нових звершень.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/a4b02c1fcc993203a608fe6eb9d07abd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/59585af9eca55bcf1e2c656c1b315796.jpg)