Дата: 16.09.2020 17:22

16 вересня 2020 року, в межах виконання Договору, Центр надання соціальних послуг Плисківської сільської ради отримав меблі виключно для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення та фахівців із соціальної роботи. В рамках реалізації проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», що фінансується Міжнародним банком реконструкції та розвитку, згідно з Угодою про позику від 9 липня 2014 року 27 липня 2020 року підписано договір з ТОВ «Мімком» № NCB-А 13 щодо оснащення меблями об’єднаних територіальних громад для організації виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей.