Перевірка закладів освіти Плисківської громади, на дотримання виконання постанови номер 50 Головного державного санітарного лікаря України

Дата: 16.09.2020 16:18

16 вересня 2020 року робоча група Плисківської сільської ради, на чолі з головою Плисківської сільської ради МАРИНОЮ ВІРКО, провела перевірку закладів освіти Плисківської громади на дотримання виконання постанови номер 50 Головного державного санітарного лікаря України. Результати перевірки показали, що сільський голова Вірко Марина, відділ освіти, молоді та спорту, директори закладів освіти доклали значних зусиль, щоб забезпечити здобувачів освіти, вихованців, працівників закладів засобами індивідуального захисту, миючими, дезінфікуючими засобами. У закладах освіти дотримуються протиепідемічних заходів в умовах адаптивного карантину. Матеріали результатів перевірки обговорені та узагальнені.