СІЛЬКИЙ ГОЛОВА МАРИНА ВІРКО ПРОВЕЛА ЗУСТРІЧ З ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА СИВОЛОЖ
Дата: 23.09.2020 19:27
Кількість переглядів: 268
23.09.20 року, сільський голова МАРИНА ВІРКО, на запрошення жителів с. Сиволож, провела зустріч. Були присутні в.о. старости Сиволозького старостинського округу Меншиков В. Ф, заступник директора з соціальних питань ТОВ « Агротрейд-Виробництво» Гейко Ю. В.
Обговорили нагальні питання та алгоритм їх вирішення. Зустріч пройшла дуже гарно у спокійній і виваженій обстановці. Ряд проблемних питань, які турбували жителів -на стадії вирішення. Марина Олександрівна поякувала всім жителям села, яким не байдуже їх майбутнє . Приємно ся поспілкувала з людьми, які розуміють, підтримують та висловлюють своє бачення, беруть активну участь у розвитку громади.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/1a3471f6a1e603ce436bcdc1a36af9a7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/0686a1322d5e41edd83c13ca407a7e79.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/20dc23fcc88d3f7e62a9cd6cfafee539.jpg)