Щирі співчуття сільського голови МАРИНИ ВІРКО рідним та близьким загиблих в авіакатастрофі навчально-тренувального літака Ан-26 Повітряних Сил Зброи?них Сил Украі?ни.
Дата: 26.09.2020 04:58
Кількість переглядів: 229
Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО від себе особисто, від депутатського корпусу, виконавчого комітету Плисківської сільської ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих в авіакатастрофі навчально-тренувального літака Ан-26 Повітряних Сил Зброи?них Сил Украі?ни.
Страшна трагедія на Харківщині.
Розбився літак Ан-26, на борту якого, крім екіпажу, були українські курсанти. Співчуття рідним...
Вічна пам’ять загиблим...
Помолімось за їхні душі...
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/b65441cde8c6d6935b7ef385e74b9a7f.jpg)