ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО З ДНЕМ ПЕРУКАРА!

Дата: 13.09.2020 08:01

Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО від себе особисто, від депутатського корпусу, виконавчого комітету Плисківської сільської ради вітає перукарів з їх професійним святом, яке вони відзначають сьогодні, 13 вересня - Днем перукаря. Це свято святкують усі перукарі, які створюють клієнтам імідж за допомогою чудо-ножиць та чарівних рук. Перукарі – справжні чарівники! Кількома помахами рук і гребінця ви робите красивішими і чоловіків, і жінок. У професійне свято бажаємо вам, щоб чари панували не тільки на роботі, але і в житті. Нехай здійснюються всі ваші мрії, а трудові будні приносять тільки радість. Бажаємо приємних і вдячних клієнтів, високого професіоналізму, цікавих ідей, креативного підходу, особистого щастя та добробуту. Нехай життя приносить вірну любов, щоденну радість і вдачу.