ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО ОЛЕНІ СМАЛІЙ - в. о. старости села Велика Загорівка Плисківської ОТГ!

Дата: 14.09.2020 07:57

Сьогодні свій День народження святкує ОЛЕНА СМАЛІЙ - в. о. старости села Велика Загорівка Плисківської ОТГ! Шановна ОЛЕНО ПЕТРІВНО! Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО від себе особисто, від депутатського корпусу, виконавчого комітету, колективу Плисківської сільської ради щиро вітають Вас з нагоди Дня народження! Ваш професіоналізм і багаторічний досвід роботи, в органах місцевого самоврядування, здобули Вам авторитет мудрої людини та успішного керівника. Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі, дають можливість реалізовувати ідеї і приймати мудрі рішення на благо Великозагорівського старостинського округу Плисківської громади. Нехай Боже благословення, людська довіра і допомога супроводжують Вас в житті. Бажаємо Вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя, невичерпної енергії та успіхів у Вашій відповідальній роботі, а у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу вдачу, вірних і надійних друзів!