ПЕРЕМОЖЦЯМ та ПРИЗЕРАМ хореографічного онлайн-конкурсу «З Україною в серці»
Дата: 02.09.2020 08:17
Кількість переглядів: 193
Сьогодні, 2 вересня, від імені та за дорученням сільського голови МАРИНИ ВІРКО, начальник відділу культури,туризму та охорони культурної спадщини Плисківської сільської ради Вернигор Валентина вручила ПЕРЕМОЖЦЯМ та ПРИЗЕРАМ хореографічного онлайн-конкурсу «З Україною в серці», який було проведено з нагоди святкування Дня Незалежності України, в якому взяли участь юні любителі народного танцю і цінителі української культури Борзнянського району та співдружніх громад Чернігівської області в кожній віковій категорії, зокрема: ПЕРЕМОЖЦЯМ по 1000 гривень і ПРИЗЕРАМ за 2 місце – по 700 гривень, за 3 місце - по 400 гривень. Нагадуємо, що конкурс тривав з 10.08.2020 р. по 24.08.2020 р. Переможці визначилися за результатами онлайн-голосуванням (за найбільшою кількістю отриманих лайків ) в соцмережі Facebook на офіційній сторінці Будинки культури Плисківської ОТГ.
ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ! Обдаровані та благословенні Господом Богом, діти!!! Пишаємося Вами!!!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/c730fcc078b94edea9fedf04e9a2e65b.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/cec2e1e58df78280aa4faf668c99e0cd.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/cadf3248a653b33f8218f43331cbe7c7.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/27f1bfa13309ee5cfa14e58a54cbf7c0.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/de326eaded0f9896b0ffb34dcc8deb2f.jpg)