ПЕРЕМОЖЦЯМ та ПРИЗЕРАМ хореографічного онлайн-конкурсу «З Україною в серці»

Дата: 02.09.2020 08:17

Сьогодні, 2 вересня, від імені та за дорученням сільського голови МАРИНИ ВІРКО, начальник відділу культури,туризму та охорони культурної спадщини Плисківської сільської ради Вернигор Валентина вручила ПЕРЕМОЖЦЯМ та ПРИЗЕРАМ хореографічного онлайн-конкурсу «З Україною в серці», який було проведено з нагоди святкування Дня Незалежності України, в якому взяли участь юні любителі народного танцю і цінителі української культури Борзнянського району та співдружніх громад Чернігівської області в кожній віковій категорії, зокрема: ПЕРЕМОЖЦЯМ по 1000 гривень і ПРИЗЕРАМ за 2 місце – по 700 гривень, за 3 місце - по 400 гривень. Нагадуємо, що конкурс тривав з 10.08.2020 р. по 24.08.2020 р. Переможці визначилися за результатами онлайн-голосуванням (за найбільшою кількістю отриманих лайків ) в соцмережі Facebook на офіційній сторінці Будинки культури Плисківської ОТГ.
ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ! Обдаровані та благословенні Господом Богом, діти!!! Пишаємося Вами!!!