Акція “Зупинись та вшануй пам’ять”

Дата: 28.08.2020 21:44

29 серпня 2020 року о 10-00 відбудеться акція – хвилина мовчання “Зупинись та вшануй пам’ять”, присвячена Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
У цей день ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого замучили в полоні, хто помер від ран. Ми вшановуємо військових, добровольців, полонених, волонтерів, усіх тих, хто день за днем наближав нашу Перемогу. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для нас, живих.
Цього дня на будинках і спорудах органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій закликаємо приспустити Державні Прапори України.
Звертаємось до всіх небайдужих жителів Плисківської громади проявити шану та повагу до загиблих воїнів.
Просимо долучитися 29 серпня о 10:00 годині до загальноукраїнської хвилини мовчання, акції «ЗУПИНИСЯ!» та вшанувати пам’ять загиблих захисників України шляхом зупинення на цей час роботи, руху громадського та приватного транспорту з подаванням відповідних звукових сигналів.
Честь і Слава Героям!
Вічна пам’ять загиблим!