Вшанування у ПЛИСКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ пам’яті загиблих захисників України.
Дата: 28.08.2020 20:42
Кількість переглядів: 221
Вже другий рік поспіль в громаді вшановують пам’ять захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. На виконання розпорядження голови Плисківської сільської ради МАРИНИ ВІРКО «Про заходи у Плисківській ОТГ, з відзначення 29 серпня 2020 році Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» на всіх будівлях установ та організацій громади приспущені Державні Прапори України.
Щоб належним чином віддати данину пам’яті Героям, вшанувати подвиг і жертовність українських воїнів відбулося покладання квітів до місць поховань захисників України в селі Велика Загорівка. Імена наших земляків, воїнів-героїв –Юрія Савченка та Володимира Лестухи назавжди залишаться в нашій пам’яті, адже вони є справжнім прикладом мужності та патріотизму, сили та відваги. Україна завжди буде вдячна своїм синам, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави.
Слава Україні!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/e45b9c0643acef39e3c09dde42718e17.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/5f14c795668eaf14973317d53998e44c.jpg)