A A A K K K
для людей із порушенням зору
Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ УКРАЇНИ!

Дата: 06.09.2020 07:20
Кількість переглядів: 201

 

Шановні підприємці-платники податків!
Голова Плисківської сільської ради  МАРИНА ВІРКО від себе особисто, від депутатського корпусу, від виконавчого комітету Плисківської сільської ради щиро  вітає Вас з професійним святом – Днем підприємця України!

Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива. Нині, коли є всі підстави говорити не лише про стійку тенденцію до стабілізації національної економіки, але фактично про її відродження, не можна не відзначити особливого внеску того сектору, який Ви представляєте.

Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

 Бажаємо  успіхів Вашому бізнесу, вдалих угод, надійних партнерів Нехай у Ваших  родинах  буде тепло та затишок, а Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту Ваших рідних,  подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, щастя і благополуччя в особистому житті.

 

  Фото без опису

 

   

 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора