ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПЛИСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! ДО ВАШОЇ УВАГИ!
Дата: 28.08.2020 19:52
Кількість переглядів: 196
Сільський голова МАРИНА ВІРКО, депутатський корпус, виконавчий комітет та колектив Плисківської сільської ради пріоритетом в своїй роботі вважають добробут жителів Плисківської громади.
17 серпня 2020 року ВОРОНІ МИКОЛІ ВОЛОДИМИРОВИЧУ жителю с. В. Загорівка було вручено сертифікат, а вже сьогодні МИКОЛКА має наколінники і ходунці, які йому дуже необхідні.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/ad23b7a530b35885cc6f904fdb9e1a25.jpg)