Засідання комісії з питань захисту прав дитини Плисківської сільської ради

Дата: 28.08.2020 19:49

26.08.2020 року в Плисківській сільській раді відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням в. о. заступника сільського голови ВЕРНИГОР ІРИНИ.
На засіданні комісії були розглянуті акти оцінки потреб дітей, що в умовах карантину були повернуті з інтернатних закладів до сім’ї та переглянуто доцільність перебування даних дітей надалі в інституційних закладах.
Доповідали по даному питанню начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Плисківської сільської ради ЛЮДМИЛА БРАГІНЕЦЬ та фахівець соціальної роботи КУТОВЕЦЬ СВІТЛАНА.
Питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення.