28 серпня 2020 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників закладів освіти Плисківської сільської ради.
Дата: 28.08.2020 19:47
Кількість переглядів: 222
У доповіді начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Вернигор у своїй промові проаналізувала підсумки роботи освітян за навчальний 2019 - 2020 рік, наголосила на основних завданнях закладів освіти в умовах пандемії у новому 2020 - 2021 навчальному році, зорієнтувала всіх на підвищення ефективності навчального середовища та якості освітніх послуг.
Під час обговорення основних напрямків роботи у 2020-2021 н.р. значна увага була приділена організації навчального процесу з дотриманням усіх рекомендацій головного санітарного лікаря України, щодо роботи закладів освіти під час карантину.
У виступах педагоги громади акцентували увагу на проблемних питаннях організації дистанційного навчання у ЗЗСО та ЗДО, роботі психолога в умовах адаптивного карантину тощо.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання й виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня знань кращі освітяни, трудові колективи освіти громади були нагороджені почесними грамотами, подяками сільського голови Марини Вірко, Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, відділу освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/cec140808245c74683e3ca4e63b50ea1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/1688ee4b08465604da47d20eb7aaa8df.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/02057105f22c30ebff33c69c306e62aa.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/b41d203e5a9058f44aae9b7b696406a2.jpg)