ВІДБУВСЯ ЩОРІЧНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ'ЯТІ АНДРІЯ ГРИНЯ
Дата: 22.08.2020 19:43
Кількість переглядів: 208
22 серпня 2020 року в с. Плиски, за сприяння сільського голови МАРИНИ ВІРКО, відбувся щорічний турнір пам'яті земляка, футболіста АНДРІЯ ГРИНЯ. У турнірі взяли участь п'ять футбольних команд: "Юність" с. Забілівщина, " Зоря" с. Мала Загорівка, " Титан" с. Кинашівка Борзнянської ОТГ, "Добро" м. Київ ( команда друзів Андрія Гриня) та збірна команда Плисківської ОТГ.
Перемогу виборола в турнірі ФК " Юність" с. Забілівщина, на другому місці - ФК " Добро", на третьому - господарі турніру збірна Плисківської ОТГ. У врученні нагорд взяли участь наші гості: Народний депутат Павло Халімон та Анатолій Гунько, який балотуватиметься від партії "Слуга Народу" в народні депутати по 208 виборчому окрузі. Подарували всім командам по м’ячу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/da238772be8cdff44bb5438df8f2d122.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/7b97b18d137cd9661969b5701eb5f34a.jpg)