ВІДБУВСЯ ЩОРІЧНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР ПАМ'ЯТІ АНДРІЯ ГРИНЯ

Дата: 22.08.2020 19:43

22 серпня 2020 року  в с. Плиски, за сприяння сільського голови МАРИНИ ВІРКО, відбувся щорічний турнір пам'яті земляка, футболіста АНДРІЯ ГРИНЯ. У турнірі взяли участь п'ять футбольних команд: "Юність" с. Забілівщина, " Зоря" с. Мала Загорівка, " Титан" с. Кинашівка Борзнянської ОТГ, "Добро" м. Київ ( команда друзів Андрія Гриня) та збірна команда Плисківської ОТГ.
Перемогу виборола в турнірі ФК " Юність" с. Забілівщина, на другому місці - ФК " Добро", на третьому - господарі турніру збірна Плисківської ОТГ. У врученні нагорд взяли участь наші гості: Народний депутат Павло Халімон та Анатолій Гунько, який балотуватиметься від партії "Слуга Народу" в народні депутати по 208 виборчому окрузі. Подарували всім командам по м’ячу.