ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПЛИСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! ДО ВАШОЇ УВАГИ!

Дата: 23.08.2020 11:21

З метою налагодження більш тісного спілкування з жителями Плисківської громади, виконання вимог чинного законодавства, щодо прозорості та відкритості діяльності органів місцевого самоврядування, за ініціативою сільського голови МАРИНИ ВІРКО, Плисківська сільська рада розпочинає проєкт "ЗАПИТАЙ У СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ".
Як це працює? Жителі громади, які мають запитання до голови ПлисківськоЇ сільської ради Марини Олександрівни Вірко та вважають проблему суспільно важливою, можуть звернутися з запитанням до Плисківської сільської ради чи залишити його на офіціійніій сторінці Плисківської сільської ради у соціальнії мережі " facebook".
Вимог до звернення не багато:
1. Запитувач має бути ідентифікованиий, звертаючись вказуйте Ваше Прізвище, Ім'я по Батькові та населений пункт де ви проживаєте.
2. Питання повинно бути таким, яке діийсно є в компетентності вирішення сільської ради.
Ваші запитання прииймаються з понеділка по середу в робочий час.
Відео відповіді на запитання будуть розміщені на офіціийному вебсайті Плисківськоії громади та соціальній мережі " facebook".
Запрошуємо всіх охочих до співпраці!