СЕРТИФІКАТ МИКОЛІ ВОРОНІ
Дата: 17.08.2020 19:26
Кількість переглядів: 210
Сільський голова МАРИНА ВІРКО пріоритетом в своїй роботі вважає добробут жителів Плисківської громади і завжди підтримує ініціативи депутатів Плисківської сільської ради. Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО х депутатами вручили сертифікат ВОРОНІ МИКОЛІ ВОЛОДИМИРОВИЧУ жителю с. В. Загорівка. Тепер, Коля, матиме наколінники і ходунці, які йому дуже необхідні.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04414885/98a1699d4340ac7adf02d56a80dd0b17.jpg)