ЩОТИЖНЕВА НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

Дата: 17.08.2020 10:12

Сьогодні, 17 серпня 2020 року, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів Плисківської сільської ради  та КП "Перспектива"  громади.
Під час наради обговорювалась низка питань життєдіяльності громади: підготовка закладів освіти до нового навчального року, земельні питання, обговорили програми: соціально-економічного розвитку
громади на 2020 рік, виплати матеріальної допомоги по програмі " Турбота", роботу Будинків культури громади, проведення благоустрою кладощ.
Сільський голова МАРИНА ВІРКО ознайомила  присутніх з інформацією,  щодо захворюваності на COVID-19 в Плисківській ОТГ, нових випадків захворювання не виявлено, ситуація стабільна. Марина Олександрівна закликала  всіх дотримуватись карантинних заходів.
За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.