ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО З ЯБЛУЧНИМ СПАСОМ

Дата: 19.08.2020 08:55

19 серпня християни святкують Яблучний Спас, який також називають Преображенням Господнім.
Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО щиросердечно вітає з цим світлим і по-справжньому великим святом всіх жителів Плисківської громади та друзів!
Нехай Преображення Господнє наповнить ваші серця добротою, любов’ю! Це світле свято, що дарує надію і віру, тому насолоджуйтесь ним, як насолоджуєтеся свіжими серпневими яблучками! Сьогодні літо переходить в осінь, настає Преображення не тільки Господа нашого, але й природи. Приходить час для того, щоб їсти яблука і пекти пироги з ними. Сьогодні Богородиця в Раю роздає діткам гостинці й яблука з райського саду. Зі Спасом нас всіх!
МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА бажає всім щедрих дарів природи і багатого врожаю, великої радості душі і доброї надії в серці, щирого щастя і вірного благополуччя, барвистого світу і чуйних людей на життєвому шляху.