На Чернігівщині отримані у минулому році доходи задекларували 13408 громадян

Дата: 23.07.2020 14:22

За підсумками деклараційної кампанії – 2020 по Чернігівській області податкові декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік подали 13408 громадян, які задекларували більше 1,3 млрд грн доходів. Із загальної кількості декларантів 10861 громадянин, або 81 відс. це особи, які мали обов’язково декларувати доходи. До сплати в бюджет громадянами самостійно визначено понад 29,1 млн грн ПДФО, що на 13,9 млн грн більше ніж в минулому році, та 4,9 млн грн військового збору, що на 1,9 млн грн більше ніж минулоріч.

Решта громадян (2547) подали податкові декларації з метою отримання податкової знижки. За результатами проведених камеральних перевірок декларацій про майновий стан і доходи з бюджету вже повернуто понад 5,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

За рівнем доходів, найбільше декларували громадяни  м. Чернігова (450,5 млн грн), а також мешканці м. Прилуки (176,1 млн грн)   та мешканці Бахмацького району (100,4 млн грн).

Щодо рівня визначення податкових зобов’язань, то першість належить Бахмацькому району – до сплати задекларовано понад 11,8 млн грн податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та 1,1 млн грн військового збору.

Звертаємо увагу, що до Податкового кодексу України внесені зміни, якими передбачено, що податкові зобов’язання, визначені фізичними особами у річній податковій декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік, мають бути сплачені до 01 жовтня 2020 року.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області