ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО З ЮВІЛЕЄМ ЗЕНЧЕНКО ВІРІ ІВАНІВНІ

Дата: 22.07.2020 19:00

22 липня 2020 року жителька с. Велика Загорівка Зенченко Віра Іванівна відмічає своє 80-річчя. Сільський голова МАРИНА ВІРКО привітала ювілярку та подякувала за активну громадянську позицію, великий внесок у розвиток Плисківськоі ОТГ, уважне відношення до проблем жителів села.
Найвищі людські закони записані в кожного в серці. І завжди одним із найголовніших має бути – вірність обраній справі, своїй країні, своїй родині, любові до рідної землі.
Всі ці якості має в своєму серці наша ювілярка якій сьогодні виповнюється 80 років. Добропорядна і мудра, людяна і любляча, віна завжди підставить своє плече допомоги, розрадить і порадить, підтримає. Віру Іванівну поважають всі, хто працював поруч із нею.
З глибокою шаною і повагою в день Вашого ювілею ми шлемо Вам найщиріші слова поваги і шани від сільської ради.
У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Бажаємо щиро, від душі,
Прожити 100, а може, й більше
В здоров’ї, мирі та добрі.