ПОДЯКИ БЕРЕГИНЯМ, ЯКІ МАЮТЬ ВИСОКЕ ЗВАННЯ "МАТИ-ГЕРОЇНЯ"

Дата: 22.07.2020 19:47

Турбота про сім’ю є одним із стратегічних напрямком  роботи  сільського голови  МАРИНИ ВІРКО.  А підтримка сімеи?, у яких виховується п’ять і більше дітеи?, є однією з наи?важливіших складових в і?і? реалізаціі?. Звання “Матері-героі?ні” – висока відзнака держави за материнськии? подвиг у вихованні підростаючого покоління. Сьогодні матері, які мають високе звання “Матері-героі?ні” , а також ті матері, які виховують 5 і більше дітеи? , отримали від виконавчого комітету та депутатського корпусу Плисківськоі сільської ради та від особисто сільського гоови ПОДЯКИ. Зі словами щироі? вдячності звернулася Марина Олександрівна  до  Берегинь,  ви варті наи?кращих слів подяки за терпіння і силу, за материнську любов і самозречення. Кожна з вас заслужила на те, щоб носити горде звання героі?ні. Свята місія – бути матір’ю. І кожен з нас має завжди пам’ятати, допомагати і бути вдячним своі?м мамам, які подарували нам життя, виховували нас, відкривши шлях у доросле життя. Адже саме мама є наи?ближчою і наи?ріднішою людиною, яка віддає усі сили, надіі? та думки своі?и? дитині, аби вона була щасливою. Побажати вам, любі жінки, щоб ваші діти та онуки вас поважали та цінили, щоб вони пам’ятали все, що ви для них зробили. Щоб ваші міцні родини стали добрим прикладом для всіх поколінь нащадків.