Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО звернулася від імені Плисківської сільської ради з ЛИСТАМИ до Президента України В. О. ЗЕЛЕНСЬКОГО, Прем’єр-міністра України Д. А. ШМИГАЛЯ, Голови Чернігівської ОДА А. Л. ПРОКОПЕНКА, депутатів

Дата: 18.07.2020 20:14

Плисківська сільська рада зтурбована тим, що асфальтоване покриття на території ділянок доріг Т-25-24 ( Борзна - Ічня- Прилуки) від м. Борзни до с. Плиски, Т -25-14 (Ніжин – Бахмач – Дмитрівка) від с.Плиски до м. Ніжин фактично зруйноване внаслідок руху великовагових транспортних засобів та не відповідають вимогам Державного стандарту України ДСТУ 3587-97. Зокрема, на ділянках доріг є вибоїни в асфальтному покритті, що є небезпечним для життя та здоров’я учасників дорожнього руху. Вказані недоліки порушують право жителів громади на безпечні умови дорожнього руху. Тому, 17 липня 2020 року я як сільський голова звернулася від імені Плисківської сільської ради з ЛИСТАМИ до Президента України В. О. ЗЕЛЕНСЬКОГО, Прем’єр-міністра України Д. А. ШМИГАЛЯ, Голови Чернігівської ОДА А. Л. ПРОКОПЕНКА, Депутатів Верховної ради України Ю.В. ТИМОШЕНКО та П. В. ХАЛІМОНА, В.о. начальника Служби автомобільних доріг у Чернігівській області Р.І. СМІЯНЕНКА щодо сприяння у позитивному вирішенні даного питання ремонту ділянок доріг Т-25-24 ( Борзна - Ічня- Прилуки) від м. Борзни до с. Плиски, Т -25-14 (Ніжин – Бахмач – Дмитрівка) від с.Плиски до м. Ніжин.