Дотримання прав дитини у Плисківській громаді - під особистим контролем сільського голови МАРИНИ ВІРКО

Дата: 18.07.2020 20:10

17 липня 2020 року відбулося чергове засідання комісіі? з питань захисту прав дитини Плисківськоі? сільськоі? ради. Доповідала на засіданні комісіі? ЛЮДМИЛА БРАГІНЕЦЬ – начальник служби у справах дітеи? Плисківськоі? сільськоі? ради. На засіданні комісія з питань захисту прав дитини Плисківськоі? сільськоі? ради розглянула наступні питання: 1. Про стан виконання батьківських обов'язків. 2. Затвердження індивідуальних планів дітеи? - сиріт, дітеи? позбавлених батьківського піклування та дітеи?, які знаходяться в складних життєвих обставинах. 3. Надання дозволу органом опіки та піклування на оформлення земельноі? ділянки на ім'я малолітнього. У ході конструктивноі? роботи чергового засідання комісіі? з питань захисту прав дитини Плисківськоі? сільськоі? ради прии?няті відповідні рішення та надані доручення посадовим особам сільськоі? ради до виконання.