ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 16.07.2020 10:43

Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО, від щирого серця вітає з Днем бухгалтера фінансовий відділ Плисківської сільської ради, який очолює прекрасна жінка ВАЛЕНТИНА КУТОВЕЦЬ - начальник фінансового відділу Плисківської сільської ради. У цей день, шановні посадові особи фінансового відділу Плисківської сільської ради, Вашого професійного свята, Марина Олександрівна бажає Вам, щоб всі ваші кошториси і звіти завжди сходилися, дебет і кредит не доставляли клопоту, і щоб Ви ніколи не знали рахунку щасливим дням в Вашому житті. Ваша робота здається простою та одноманітною тільки тому, хто ніколи не поринав у світ цифр, звітів, відсотків, прибутків і витрат, будьте першокласними спеціалістами в тому, що ви робите, відмінно справляйтеся з будь-якими завданнями, і щоб ваша робота, крім доходу, приносила справжнє задоволення! Кожному з Вас великого особистого щастя, життєвих успіхів та стабільності! Вчіться поступатися і любити своїх близьких людей, адже вони – єдині з усіх, хто нас ніколи не підведе і не покине! Найкращих вам прагнень і звершень!