РОБОЧА НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО ЩОДО УЧАСТІ У ПРОГРАМІ USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»( DOBRE)

Дата: 15.07.2020 15:38

Відбулася нарада щодо прийняття участі у програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»( DOBRE), що розпочинає свою роботу у Запорізькій, Чернівецькій та Чернігівській областях. З 2016 року програма USAID (DOBRE) впроваджується організацією Глобал Ком’юнітіз для підтримки розвитку спроможності громад належно управляти ресурсами, підвищувати якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та залучати громадян до прийняття рішень на місцевому рівні. Наразі оголошений відбір ще для 25 громад в даних областях, що отримають підтримку від програми.