РЕЙД З МЕТОЮ ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ПРОФІЛАКТИЧНОЇ РОБОТИ З БАТЬКАМИ НЕПОВНОЛІТНІХ ДІТЕЙ

Дата: 13.07.2020 15:29

Сьогодні, 13 липня 2020 року, на виконання доручення сільського голови МАРИНИ ВІРКО за участю: МАРИНИ ВІРКО - голови Плисківської сільської ради, ІРИНИ ВЕРНИГОР - начальника відділу освіти, молоді та спорту, представників поліції, ЛАРИСИ МОХОНЬКО - директора ЦНСО, відвідано дві родини, в яких виховуються неповнолітні діти, з метою попередження своєчасного виявлення, обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Була проведена профілактична робота з батьками неповнолітніх дітей, щодо відповідального батьківства, забезпечення належних умов проживання та розвитку дітей, недопущення вчинення насильства над дітьми та порушень їх прав. Плисківська сільська рада вдячна Архипенку В.М. - дільничому офіцеру поліції сектору Борзнянського ВП Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області та Ракуті О. М. – начальнику сектору превенції Борзнянського ВП Бахмацького ВП ГУНП в Чернігівській області.