ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ І ПРИЗЕРІВ ОНЛАЙН-КОНКУРСУ "МЕЛОДІЯ МОЄЇ РОДИНИ"

Дата: 13.07.2020 15:15

Голова Плисківської ОТГ МАРИНА ВІРКО сьогодні в Плисківській сільській раді привітала переможця і призерів пісенного онлайн-конкурсу «Мелодії моєї родини» серед жителів Плисківської громади і вручила подарунки. Марина Олександрівна відмітила організаторів конкурсу, які привернули увагу громадськості до проблем української родини, тим самим проявили і підтримати любов і повагу до сімейних цінностей у родині. Конкурс тривав з 04.07.2020 р. по 11.07.2020 р. і був присвячений святкуванню Дня Родини. Переможець та призери визначилися за результатами онлайн-голосування в соцмережі Facebook на офіційній сторінці Будинки культури Плисківської ОТГ.
За підсумками голосування у онлайн-конкурсі «Мелодії моєї родини» три почесних призових місця зайняли:
Гаврильченко Тетяна з кількістю в 187 голосів – І місце;
Вовденко Людмила з кількістю в 153 голоси – ІІ місце;
Лисечко Оксана з кількістю в 128 голосів – ІІІ місце.
Вітаємо переможця і призерів та щиро дякуємо всім учасникам
пісенного конкурсу за участь та можливість ще раз переконатися наскільки багата талантами наша Плисківська громада.