#пробація_Борзна Покращуємо взаємодію з судом

Дата: 17.07.2020 10:03

14  липня  2020року старший інспектор Борзнянського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Антоніна Галата  взяла участь в круглому столі з працівниками  Борзнянського районного суду Чернігівської області. Під час круглого було обговорено питання, які виникають при виконанні рішень суду працівниками органу з питань пробації, зокрема терміни направлення рішень суду на виконання,  зберігання особових справ осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, направлення повідомлень про виконання рішень суду щодо осіб, на яких накладено адміністративне стягнення у виді громадських та суспільно корисних робіт та багато іншого.

Але, особлива увага, була приділена  обговоренню одного з обов’язків, передбачених ст.75 КК України, які суд може покласти на особу, звільнену від відбування покарання з випробуванням, а саме: виконання  заходів, передбачених пробаційною програмою. Було обговорено, які саме пробаційні програми затверджені  на даний час, їх особливості, порядок проведення заходів, передбачених пробаційною програмою, проблемні питання, які виникають в процесі їх проведення. Також, Антоніна Галата повідомила, що вона пройшла відповідне навчання, та є куратором пробаційних програм.

Борзнянський районний сектор

філії ДУ «Центр пробації»

в Чернігівській області