ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 39 СЕСІЇ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.07.2020 17:04

10 липня 2020 року в приміщенні Плисківської сільської ради, під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО відбулося чергове пленарне засідання 39 сесії Плисківської сільської ради з порядком денним:
1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2019 року № 919 - 30/VII «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
2. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені сільської ради.
3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21 грудня 2017 року №40-2/VІІ «Про Програму по поліпшенню соціального захисту громадян «Турбота» на 2018-2020 роки».
4. Про затвердження Положення про МПО на території Плисківської сільської ради.
5. Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Плисківської сільської ради та затвердження Положення про нього.
6. Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Плисківської сільської ради.
7. Про графік роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Плисківської сільської ради.
8. Про затвердження комплексної Програми профілактики правопорушень на 2020 рік.
9. Про встановлення місцевих податків та зборів.
10. Земельні питання.
11. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
У ході конструктивної роботи засідання чергової 39 сесії 7 скликання депутатами Плисківської сільської ради всі питання розглянуті та по них прийняті відповідні рішення.
4. Про затвердження Положення про МПО на території Плисківської сільської ради.
9. Про встановлення місцевих податків та зборів.
10. Земельні питання.
11. Про надання одноразової матеріальної допомоги.