ЩОТИЖНЕВА НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

Дата: 06.07.2020 15:10

Сьогодні, 06 липня 2020 року, під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО, відбулася щотижнева оперативна нарада керівників структурних відділів Плисківської сільської ради за участю ВОЛОДИМИРА МИХНИКА – директора КП «Перспектива». На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя громади, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. На нараді було заслухано виконання доручень сільського голови МАРИНИ ВІРКО, а також обговорені звіти керівників структурних відділів Плисківської сільської ради і плани роботи на поточний тиждень. Наступною обговорили тему благоустрою, яка є однією з пріоритетних. Аварійні дерева, вуличне освітлення, прибирання гілля, благоустрій кладовищ - головні напрямки роботи КП «Перспектива». По завершенню апаратної наради сільським головою МАРИНОЮ ВІРКО було надано ряд рекомендацій та доручень посадовим особам та начальникам структурних підрозділів Плисківської сільської ради в межах їх повноважень.