ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ВИЗНАЧЕННЯ ТА ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ ВЛАСНИКАМ ЗЕМЛІ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧАМ

Дата: 06.07.2020 14:59

За участю сільського голови МАРИНИ ВІРКО, під головуванням ЛЮДМИЛИ ЛЕБЕДЬ – керуючої справами виконкому Плисківської сільської ради 06 липня 2020 року проведено засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, що створена за рішенням Плисківської сільської ради від 19.03.2020 року №1008-35/VІІ «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Плисківській сільській об’єднаній територіальній громаді в особі Плисківської сільської ради збитків, заподіяних внаслідок порушення вимог земельного законодавства». На засіданні комісії була присутня ЄВГЕНІЯ ГОРОДНИК - представник ТОВ «Плиски-Агро». Комісією складено Акти, для затвердження на черговій сесії Плисківської сільської ради.