ЗУСТРІЧ ГОЛОВИ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ МАРИНИ ВІРКО З ЖИТЕЛЯМИ СЕЛА СИВОЛОЖ

Дата: 03.07.2020 15:52

Сьогодні, 03 липня 2020 року, сільський голова МАРИНА ВІРКО провела зустріч з жителями села Сиволож. Під час зустрічі жителі села піднімали проблемні земельні питання, питання пасовищ. Всі питання взяті до відома сільським головою МАРИНОЮ ВІРКО. У ході обговорення питань сільський голова МАРИНА ВІРКО надала доручення ТЕТЯНІ ГАЗНЮК – начальнику відділу архітектури, комунальної власності та земельних ресурсів Плисківської сільської ради та ВАСИЛЮ МЕНШИКОВУ - в.о.старости Сиволозького старостинського округу вивчити дані питання, з відповідних питань підготувати проєкти рішень, які винести для розгляду на сесію Плисківської сільської ради.
Сільський голова МАРИНА ВІРКО подякувала всім жителям села Сиволож, хто прийшов на зустріч, хто вболіває за життя села та громади, за їх активну громадську позицію.