РОБОЧА НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО

Дата: 30.06.2020 14:18

30 червня  2020 року, під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО, відбулася робоча нарада керівників структурних відділів Плисківської сільської ради, щодо планування роботи на тиждень та перспективного плану роботи структурних відділів Плисківської сільської ради на липень 2020 року.
В ході обговорення питань наради ВИРІШИЛИ:
1. Сприяти проведенню прийому громадян, в першу п’ятницю кожного місяця, в селі Сиволож інвестором.
2. Винести на чергову сесію Плисківської сільської ради питання роботи магазину в селі Махнівка.
У ході обговорення питань наради сільський голова МАРИНА ВІРКО надала доручення :
1. ЛЮДМИЛІ БРАГІНЕЦЬ - начальнику Служби у справах дітей Плисківської сільської ради провести в умовах карантину спільних рейдів за участю представників поліції, фахівця соціальної роботи, служби у справах дітей по сім’ях, з метою попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, попередження нещасних випадків серед дітей, своєчасного виявлення, обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, обстеження умов проживання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в сімейні форми виховання та забезпечення прав дітей;
2. ВАЛЕНТИНІ ВЕРНИГОР - начальнику відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Плисківської сільської ради організувати урочисту годину вручення атестатів для випускників ЗОШ.