21 ЧЕРВНЯ 2020 РОКУ РОЗПОЧАВСЯ ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН ВІДКРИТИМ ЧЕМПІОНАТОМ З ФУТБОЛУ

Дата: 21.06.2020 18:20

21 червня 2020 року розпочався футбольний сезон першим відкритим чемпіонатом з футболу Борзнянської ОТГ, в якому беруть участь футбольні команди Плисківської ОТГ.
З щирими вітаннями, теплими побажаннями , духмяним короваєм, подарунками до спортсменів звернулися: сільський голова МАРИНА ВІРКО, в.о. старости Сиволозького старостинського округу ВАСИЛЬ МЕНШИКОВ, в.о. старости Великозагорівського старостинського округу ОЛЕНА СМАЛІЙ, начальник відділу освіти, молоді та спорту ІРИНА ВЕРНИГОР .
Ігри були досить потужними, напруженими, цікавими.
Результати:
ФК "Єдність" с. Плиски - ФК " Петрівка" с.Махнівка 3:3 ( Кисіль Дмитро- 2, Ільченко Артем, Нагорний Микола, Нагорний Михайло, Сороченко Сергій);
ФК "Україна" с. Велика Загорівка - ФК " Колос" с. Високе 6:1 ( Вовк Роман -3, Івахно Юрій, Федоренко Владислав, Ментей Віталій, Штакал Віталій);
ФК "Агротрейд" с. Сиволож - ФК "Лісовик' м. Борзна 5:4 ( Голуб Валерій -3, Мацапула Сергій -2, Чичкан Сергій -3, Чичкан Олександр).
Вдалий старт для команд Плисківської ОТГ. Молодці!!! Нових перемог та спортивних здобутків у наступному турі.