ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта - проєкту рішення сесії «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території Плисківської сільської ради на 2021 рік»

Дата: 12.06.2020 16:17

Проєкт регуляторного акта - рішення сесії «Про встановлення та затвердження місцевих податків та зборів на території  Плисківської сільської  ради на 2021 рік».

Розробник проєкту - відділ фінансів та бухгалтерського обліку Плисківської сільської  ради на 2021 рік.

Мета проєкту - встановлення на території Плисківської сільської  ради на 2021 рік місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 16453, Плисківська сільська рада, вулиця Незалежності, 3 , село Плиски.

Строк отримання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Плисківської сільської  ради.