ПРИВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО З ДНЕМ СВЯТОЇ ТРІЙЦІ!

Дата: 07.06.2020 09:43

Шановні жителі громади, друзі! Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО щир вітає всіх жителів громади з Днем Святої Трійці! День Святої Трійці – величне християнське свято, що відзначається на п’ятдесятий день після Великодня. В Україні Трійцю називають Зеленими святами. Бо ці дні - символ початку теплого сонячного літа, коли природа буйством найрізноманітініших фарб знаменує своє відродження. Разом зі свіжою зеленню в наші домівки входить мир та Божа благодать. Людські серця наповнюються любов’ю, щирістю і всепрощенням.
Марина Олександрівна зичить вам добра, благополуччя, сімейного затишку, любові. Нехай Господь допоможе у здійсненні світлих задумів, захистить від життєвих негараздів, пошле мир на нашу землю.
Зі Святою Трійцею!