ОГОЛОШЕННЯ!!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Дата: 14.05.2020 11:31

ШАНОВНІ  ЖИТЕЛІ  ПЛИСКІВСЬКОЇ  ГРОМАДИ! З метою забезпечення виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від  22.07.2019 року №542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», керуючись ЗУ «Про Державний земельний кадастр», «Про землеустрій» та відповідно доручень Держгеокадастру, щодо систематизації інформації відомостей про земельні ділянки, право власності, користування, на які виникло до 2013 року та посвідчене відповідними правовстановлюючими документами, відомості про  які не внесено до Державного земельного кадастру про необхідність власникам таких земельних ділянок звернутися з правовстановлюючими документами (державні акти, в яких зазначено кадастровий номер, але інформація про земельну ділянку не відображається на кадастровій карті) до відділу у Борзнянському районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області, для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

При зверненні просимо дотримуватися вимог Постанови №211 від 11.03.2020 р.