Відбулось пленарне засідання тридцять шостої сесії Плисківської сільської ради VII скликання.

Дата: 08.05.2020 19:29

08. 05. 2020 року, під головуванням сільського голови МАРИНИ ВІРКО,  відбулось пленарне засідання тридцять шостої сесії Плисківської сільської ради VII скликання.
Депутати сільської ради розглянули та затвердили усі рішення які були в порядку денному, включаючи земельні правовідносини.08.05.2020 року відбулося засідання чергової 36 сесії 7 скликання з порядком денним:
1. Про внесення змін до рішення сільської ради "Про бюджет Плисківської сільської ради на 2020 рік".
2. Про надання чергової відпустки сільському голові Вірко М.О.
3. Про затвердження договорів укладених сільським головою від імені сільської ради.
4. Про затвердження Положення про громадські слухання в населених пунктах Плисківської сільської ради.
5. Про зміни до складу тендерного комітету Плисківської сільської ради.
6. Про зміни до складу виконавчого комітету Плисківської сільської ради.
7. Надання матеріальної допомоги.
8. Земельні питання.
Також були затверджена низка важливих програм та рішень якими передбачається покращення життя жителів громади.