ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ ВІД 08 ТРАВНЯ 2020 РОКУ

Дата: 08.05.2020 19:59

08.05.2020 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету за участю Марини Вірко голови Плисківської сільської ради. Були присутні на засіданні і декілька депутатів. Членами виконкому затверджено кошторисні документації по об’єктах з поточному ремонту вуличного освітлення сіл громади. Закріплено за закладами освіти території їх обслуговування. Визначено осіб, які відповідатимуть за облік дітей шкільного віку. Внесено зміни до складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Плисківської сільської ради. Визначено дії, щодо внутрішньогосподарських меліоративних систем. Надано згоду на передачу в оренду частини приміщення Плисківської сільської ради КП «Перспектива» та надано оцінку стану використання техніки в КП «Перспектива».