Дата: 09.05.2020 06:46

Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО вітає Ветеранів, Дітей війни, всіх жителів громади, друзів з 75-річницею Дня ПЕРЕМОГИ!!! 9 травня – це найсвітліша і найдорожча дата для українців, в якій воєдино злилися почуття гіркоти і болю з безмежною радістю і гордістю за свій народ. Доземний уклін усім, хто вів боротьбу на фронтах Другої Світової війни, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав із руїн і відроджував рідний край. Ваш подвиг – безсмертний, вдячність народу – безмежна.
Нехай Велика Перемога утверджує мир на українській землі.
Вічна пам’ять тим, хто в різні часи загинув в пеклі війни.
З нагоди свята Перемоги щиро бажає всім миру, міцного здоров’я, бадьорості духу і довгих років життя. Пам'ятаємо! Ніколи знову! Дякуємо за ПЕРЕМОГУ.