ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ІІ РІВНЯ ПРИ ВІДДІЛІ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЛИСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 08.04.2020 19:11

08 квітня 2020 року відбулося засідання атестаційної комісії Il рівня при відділі освіти, молоді та спорту Плисківської сільської ради про підсумки атестації педагогічних працівників, керівних кадрів ЗЗСО, яких атестує атестаційна комісія ll рівня у 2020 році.
Щиро вітаємо з успішним проходженням атестації:
Юрченко Любов Олексіївну - учителя української мови та літератури Сиволозької ЗОШ l-lll ступенів; Гордієнко Ольгу Василівну - учителя початкових класів, Кішку Наталію Павлівну - учителя української мови та літератури, Лут Надію Володимирівну - учителя географії, Ярошевську Наталію Миколаївну - учителя фізики, заступника директора з навчально - виховної роботи Плисківської ЗОШ I - lll ступенів.
Плідної праці, творчих успіхів Вам, шановні педагоги!