Плисківська сільська рада
Ніжинський район, Чернігівська область

ВІДЕОСЕЛЕКТОРНА НАРАДА

Дата: 24.04.2020 13:36
Кількість переглядів: 199

Голова Плисківської ОТГ МАРИНА ВІРКО та посадові особи Плисківської сільської ради прийняли участь у селекторній нараді, яку провів Голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко з керівниками міст, районів, ОТГ та керівниками медичних установ області, на якій обговорили заходи, які допоможуть стримати поширення коронавірусної інфекції.

Святкування Великодня показало, що більшість жителів Чернігівщини реально оцінюють небезпеку та дослухались до наших прохань не збиратись на масові заходи. Сподіваємось, і заборона відвідувати кладовища під час карантину також буде сприйнята з розумінням.

Обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, 23 квітня, прийняла рішення про закриття кладовищ для відвідування. Постійний контроль за дотриманням усіх карантинних обмежень здійснюють правоохоронці.

Обговорили забезпеченість лікарень засобами індивідуального захисту. Вона є задовільною. Продовжуємо підвищувати рівень матеріального забезпечення закладів охорони здоров'я.

Піднімалось питання порядку здійснення поховань померлих від коронавірусу. Сьогодні він буде надісланий в громади.

Щоб не допустити масового поширення інфекції, ми активніше проводимо ПЛР-тестування: його проходитимуть як особи з підозрою на захворювання коронавірусом та ті, що контактували з хворими, так і медичні працівники, у тому числі й із мобільних бригад. За останню добу було досліджено 132 зразки біоматеріалів.

Акцентували увагу на особливостях відзначення святкових та пам’ятних дат, що наближаються. Оскільки карантин продовжено до 11 травня, масові заходи з нагоди річниці чорнобильської трагедії або святкування Дня перемоги не проводитимуться.
Андрій Прокопенко доручив керівникам районів та головам ОТГ детально інформувати жителів про впроваджувані в області карантинні обмеження.

Фото без опису

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора