РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ПЛИСКІВСЬКОЇ ОТГ МАРИНИ ВІРКО

Дата: 24.04.2020 08:56

Голова Плисківської сільської ради МАРИНА ВІРКО видала РОЗПОРЯДЖЕННЯ №27 від 23 квітня 2020 року
Про заборону проведення
післявеликодніх поминальних днів
Відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21 квітня 2020 р. №11 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в поминальні дні», ст.32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширення коронавірусної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:
Забороняється на території Плисківської ОТГ відвідування громадянами кладовищ у традиційні післявеликодні поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів і правил.