ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ, ДРУЗІ ГРОМАДИ!

Дата: 03.04.2020 16:12

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19» та Протоколу Кабінету Міністрів України № 10 від 23 березня 2020 року на період карантину, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова Плисківської сільської ради МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА ВІРКО видала 03 квітня 2020 року РОЗПОРЯДЖЕННЯ №25, яким:

1. Забороняється відвідування дитячих ігрових майданчиків, парків, стадіону та інших спортивних площадок.
2. Забороняється пересуватись без індивідуального захисту (маски, распіратора) по вулицях населених пунктів Плисківської об’єднаної територіальної громади більше ніж 2 (двоє) осіб, за виключенням осіб, які супроводжують дітей.