ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ, ДРУЗІ ГРОМАДИ!

Дата: 01.04.2020 20:00

28 березня 2020 року МАРИНА ВІРКО - голова Плисківської ОТГ звернулася до своїх колег, до керівників РДА, ОДА, підприємств, товариств із закликом про надання фінансової допомоги лікарням, амбулаторіям, ФОПам в своїх селах, районах, областях.
Сьогодні, МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА вручила медичним закладам Плисківської ОТГ медичні препарати, на суму
19 000 гривень, які вона придбала за власні кошти.
Нам дуже приємно, що на заклик голови Плисківської сільської ради МАРИНИ ВІРКО, про надання благодійної допомоги лікарням, амбулаторіям, ФОПам відкликаються небайдужі Люди, які вболівають душею за стан медицини та всіляко підтримують добрий почин Марини Олександрівни, в різних селах, містах нашої країни.
Від імені всіх жителів громади і від себе особисто Марина Олександрівна щиро ДЯКУЄ ВСІМ БЛАГОДІЙНИКАМ, які надали допомогу медичним закладам Плисківської ОТГ, за їхнє милосердя, людяність, доброту та бажає ВСІМ здоров'я!

Сьогодні МАРИНА ВІРКО голова Плисківської ОГТ прибула на пост КПП села КОМАРІВКА та передала в територіальний центр Комарівської ОТГ засоби індивідуального захисту, а черговим по КПП харчування та антисептичні засоби.