ЗВЕРНЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МАРИНИ ВІРКО ІЗ ЗАКЛИКОМ ДО ВСІХ КЕРІВНИКІВ ОТГ, РДА, ОДА, ДЕПУТАТІВ, КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ТА ТОВАРИСТВ

Дата: 28.03.2020 21:37

Шановні громадяни! Я, МАРИНА ВІРКО, голова Плисківської ОТГ Борзнянського р- ну, Чернігівської області, звертаюсь із закликом до ВСІХ керівників ОТГ, РДА, ОДА, районних, обласних рад, їхніх заступників, депутатів обласних рад, керівників підприємств та товариств!!! У цей нелегкий для нашої країни час, МИ повинні об'єднатися та своїм прикладом показати людям, жителям наших громад, що МИ і тільки МИ, зможемо своєю підтримкою та ЄДНІСТЮ, побороти цей вірус. Я, МАРИНА ВІРКО, віддаю свою місячну заробітну плату за березень місяць 19 000 гривень на потреби медичних закладів Плисківської об'єднаної громади. Закликаю Вас, шановні колеги, підтримати мене, також, зробити Ваш вклад у лікарні, амбулаторії, пункти здоров'я та фапи ваших сіл, ОТГ, міст, районів, областей. Прошу в коментарях писати, ХТО підтримав мене. Прошу репост. Дякую ВСІМ за розуміння, підтримку. У ЄДНАННІ - НАША СИЛА!